Kurumsal

/
Kurumsal

2016'dan Beri Kaliteli ve Güvenilir

Boyabat merkezli bir firma olarak mobilya sektöründe yenilik ve kalitenin öncüsü olma fikri ile ticaret hayatına başladık. Geçmişten günümüze kazandığımız müşterilerimiz ve koruduğumuz güven temelli ticaret anlayışımız bizleri kısa sürede tanınır hale getirmiştir.
Yenilenme ve değişime her zaman inanmış genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Üretimde, satışta, nakliye esnasında, montaj ve satış sonrası destek hizmetlerimizde en hassas seviyede çalışıyoruz. Üretimden satış sonrası desteğe kadar her aşamada tek ilkemiz en uygun mobilyayı evinizle buluşturmaktır.
Maliyetlerin artması, hammadde sıkıntısı gibi ekonomik problemleri kaliteden asla ödün vermeden müşterilerine en minimum seviye de yansıtmayı başarabilen bir firmayız. Aynı zamanda her keseye uygun en kolay ödeme seçeneklerini sunuyoruz.
Halkımıza hizmet etmeye başladığımız ilk günden bu güne kadar bize güvenen, evini Turkuaz Mobilya kalitesi ile buluşturan tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ve henüz Turkuaz Mobilya güveni ve kalitesi ile tanışmamış siz müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz.
Teşekkürlerimizle...

Güleryüzlü Hizmet

Satış anında ve satış sonrasında müşterilerimizin güler yüzlü hizmet almaları birinci önceliğimizdir.

Hasarsız Taşıma ve Montaj

Satış sonrası hizmet personellerimiz alanlarında yıllarca çalışmış uzman kişilerden oluşmaktadır.

Mağaza:
Kumluk Mahallesi Batı Sokak No: 2 Boyabat / Sinop
Telefon: Whatsapp:
Turkuaz Mobilya Logo - Beyaz Yatay

Boyabat merkezli bir firma olarak mobilya sektöründe yenilik ve kalitenin öncüsü olma fikri ile ticaret hayatına başladık.

×